Biodroga

Ve známých lázních Baden-Baden v Německu sídlí laboratoře kosmetické firmy Biodroga Institut. Ucelená harmonie přírodních substancí, jako jsou rostlinné oleje nebo extrakty, tvoří základ všech přírodních produktů této značky. Biologicky účinné látky, jsou obsaženy v optimální koncentraci a zapracovány s ohledem na maximální šetrnost a viditelný efekt na pokožce.

KOMPLETNÍ OŠETŘENÍ

Začátkem procedury je potřebné odlíčení a povrchové čištění obličeje. Následuje úprava obočí a hloubkové čištění. Pak už si budete užívat příjemnou uvolňující masáž obličeje. Kosmetické ošetření je zakončeno maskou a krémem podle typu vaší pleti.Ošetření trvá cca 90 minut.

BIO-ČIŠTĚNÍ PLETI

Jedná se antibakteriální péči pro problematickou pleť. Zahrnuje odlíčení, povrchové čištění, nanesení změkčujícího gelu a zábal.Následuje hloubkové čištění, maska a krém podle typu pleti.

BIO-MASÁŽ PLETI

Zahrnuje opět odlíčení, povrchové čištění, pak následuje příjemná masáž Bio-olejem se speciálními tahy pro zpevnění kontur obličeje projasnění pleti.Na závěr maska a krém dle typu pleti.

POVZBUZUJÍCÍ OŠETŘENÍ s extraktem zelené kávy

Velmi účinné ošetření, které je určeno pro extrémně zatěžovanou pleť a je prováděno produkty Energizing Formula. Důležitou látkou je Chromodyn, který povzbudí buňky pokožky. Doplňuje jí extrakt ze zelené kávy, který významně stimuluje a detoxikuje pleť. Pro toto vitalizační ošetření byla vypracována energizující tlaková masáž, doplněná o efektivní drenážní tahy.

HYDRATAČNÍ VZPRUHA s mořskými řasami

Nadstandardní hydratační péče zaměřená na přesušenou pokožku. Ošetření má projasňující efekt a dodá tomuto typu pleti důležité vyhlazení a dostatek vlhkosti, kterou nasměruje do hlubokých vrstev extrakt z listů Aloe Vera. Ošetření je doplněno o aplikaci profesionální masky Matrix z mořských řas, přes kterou se dělá masáž.

KŘIŠŤÁLOVÉ OŠETŘENÍ s masáží přes kolagenový vlies

Křišťálová péče pro prozáření pleti a doplnění ztracené energie. Při ošetření jsou používány produkty Intense Moisture Formula, které dokáží ideálně oživit a do hloubky hydratovat každý typ pleti. Ručně opracovanými křišťály se provádí speciální akupresurní masáž přes kolagenový vlies, který viditelně vyhlazuje a vypíná pokožku což zvyšuje efekt omlazení.

EXKLUZIVNÍ KAVIÁROVÉ OŠETŘENÍ s extraktem kaviáru

Ideální a efektivní péče pro náročné klienty. Produkty řady Golden Caviar s obsahem extraktu z kaviáru jsou celosvětově nejoblíbenější pro svůj okamžitý viditelný efekt. Tato látka má vysokou schopnost regenerace a rychlé obnovy buněk. Celé ošetření je fascinujícím zážitkem pro všechny smysly, který je umocněn vyhlazující masáží vzácnými kameny Nefrit a Aventurin ve speciálních měšcích.

OBNOVUJÍCÍ OŠETŘENÍ s extraktem kmenových buněk růží

Luxusní ošetření, které efektivně zajistí vitalitu a zdraví životně důležitých kmenových buněk pokožky a chrání ji proti UVA a UVB záření. Provádí se produkty Repair+Cell Protection, jejichž základem je extrakt z kmenových buněk alpských růží. Jemná obnovující masáž a vyživující maska s revitalizačním koncentrátem mají výrazný protivráskový účinek.

LOTOSOVÉ OŠETŘENÍ – anti-age ošetření

Toto ošetření představuje zcela novou dimenzi v oblasti anti-age péče.Produkty Lotus&Science ideálně propojují nejnovější vědecké poznatky s účinnými přírodními složkami. Doprovází ho jemná lotosová masáž se vzácnými kameny Nefrit a Aventurin, které se vloží do speciálních měšců a jejich přikládáním na pokožku se lehce uvolňuje maximální energie. Po ošetření je pleť hydratovaná a dochází k viditelné redukci linií a vrásek.

PEELING

Ošetření pleti peelingem, zasahuje hlouběji do pokožky a odstraňuje odumřelé buňky a svrchní vrstvu kůže, a tedy i jemné vrásky. Používá se nejen k čištění pokožky, ale také k léčbě mastné pokožky se sklonem k akné.

ENZYMATICKÝ PEELING

Pro jemnou a citlivou pleť. Přes peeling se aplikuje teplý zábal obličeje ke zvýšení účinku.

SPECIÁLNÍ KONCENTRÁTY

Používají se ke zvýšení účinku kosmetického ošetření.
Vitamínový, zklidňující, hydratační, vypínací, na kuperózu....

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. SOUHLASÍM