Le Chaton

Kosmetiku Le Chaton produkuje česká společnost Kosmetika Capri podle originální receptury, která je celosvětovým unikátem. Základem jsou syrovátka, tvaroh a máslo z kozího mléka. Jedinečný biologický systém bohatý na přírodní antioxidanty, které zpomalují stárnutí pleti. Přípravky Le Chaton obsahují přírodní látky a proto jsou vhodné i pro alergiky a atopiky.

KOMPLETNÍ OŠETŘENÍ

Procedura začíná odlíčením a povrchovým čištěním obličeje. Následuje úprava obočí, nanesení změkčujícího gelu a zábal. Pokračuje hloubkové čištění, masáž a maska. Na závěr krém podle typu vaší pleti.

ČIŠTĚNÍ PLETI

Jedná se převážně o antibakteriální péči pro problematickou pleť.Zahrnuje odlíčení, povrchové čištění, nanesení změkčujícího gelu a zábal. Následuje hloubkové čištění, maska a krém podle typu pleti.

MASÁŽ PLETI

Zahrnuje odlíčení, povrchové čištění. Následuje příjemná masáž se speciálními tahy na zpevnění kontur obličeje. Na závěr maska a krém podle typu pleti.

LEVANDULOVÉ OŠETŘENÍ s maskou z papáji

Toto ošetření působí na obnovu kolagenu a elasticinu v pleti.Má protizánětlivé a detoxikační účinky. Hydrataci a regeneraci podporuje použitá enzymatická slupovací maska z papáje a ananasu.

METODA LUMINENCE – rozjasnění pleti

Kosmetické ošetření s využitím AHA kyselin. Výsledkem je zlepšení struktury pokožky, zvýšení její jemnosti a pružnosti, čili omlazení. Jde o dlouhodobý efekt pro zralou pleť se sklonem k pigmentovým skvrnám.

UŽ ŽÁDNÝ BOTOX – protivráskové ošetření

Metoda ošetření pro zdravou a krásnou pleť bez vrásek. Při této metodě je použito unikátní sérum z kozího mleziva, které má velký potenciál v působení proti vráskám, v remodelaci a omlazení pokožky. Je vhodné pro všechny typy pleti zvlášť citlivé.

KAVIÁROVÉ OŠETŘENÍ – omlazující a vypínací

Kaviárové ošetření je zaměřeno na okamžitý lifting a projasnění pokožky. Také omezuje vznik pigmentových skvrn a chrání před UV zářením. Po aplikaci kaviárové slupovací masky je pleť vypnutá a vyhlazená.

ANTI-VENA-ošetření proti žilkám

Toto ošetření je vhodné pro pleť se sklonem ke kuperóze (červeným žilkám). Poskytuje velmi jemné pročištění a projasnění pleti. Použitá maska zpevňuje žilní stěny,zklidňuje, ochlazuje a potlačuje zčervenání.

ENZYMATICKÝ PEELING

Speciální peeling ve formě alginátové masky obsahující výtažek ananasu a papáji.
Sjednocuje a hydratuje pleť.

KLASICKÝ PEELING

Odstraňuje odumřelé buňky a sjednotí pleť. Používá se nejen na čištění pleti, ale i na léčbu pleti se sklonem k akné.

KONCENTRÁTY

Protivráskové, hydratační a novinka sérum s arginelinem - oslabuje svalovou kontrakci, čímž se mimické vrásky vyhlazují

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. SOUHLASÍM